Služby

Velká lesní terasa

Malebný výhled na řeku Teplou, relaxace ve vířivce, jedinečná chuť jídel připravených na grilu, vůně přírodního dřeva - to všechno na Vás čeká na velké lesní terase hotelu St. Michael!
Pro Vaše pohodlí je terasa vybavena velkým barovým pultem, venkovním vytápěním a ručně vyrobeným nábytkem z místních dřevin, nejlepšími mistry z Karlových Varů. Je zde možnost grilování a užit si přírody, ve společnosti místní vegetace.
Třešničkou na dortu této terasy se oprávněně považuje vířivka s výhledem na kopce a lesy. Ponořte se do jedinečné chvíle relaxace a zažijte krásy léčivé karlovarské přírody!
Milovníci aktivního odpočinku budou také příjemně překvapení - instalovali jsme na terase informační tabuli s podrobnými informacemi o místních cyklistických a turistických trasách.Velká říční terasa

Pokud chcete odpočinout s velkou partou v klíně přírody nebo chcete uspořádat slavnostní akci, rádi Vás pozveme na velkou říční terasu hotelu St. Michael!
Jen pár metrů od řeky Teplé se nachází prostorný stan kapacitou až 35 osob. K vašim službám máme pohodlnou letní kuchyň a dva druhy grilů: plynový a na dřevěné uhlí. Dáváme vám příležitost popustit uzdu vaší kulinářské fantazii a samostatně připravit tradiční a moderní kulinářská mistrovská díla.
Na velké říční terase se také nachází dřevěný altán s výhledem na hory a les ve kterém se pohodlně usadí až 15 osob.
Ať už jste měli v plánu jakoukoliv akci: oslavu narozenin, výročí svatby nebo dlouho očekávané setkání s přáteli v přírodě - máme všechno pro to, aby to byla opravdu nezapomenutelná událost!Půjčovna kol

Pokud jste milovníkem aktivního odpočinku nebo máte rádi čerstvý vzduch a dechberoucí krajinu pak máme tady něco pro Vás!
Naším hostům nabízíme možnost zapůjčení jízdních kol, aby jste si užili nezapomenutelný výlet nejlepšími cyklotrasami Karlovarského kraje! Informační tabule na Lesní terase Vám pomůže vybrat nejvhodnější trasu pro rodinný výlet nebo pro návštěvu zajímavostí v okolí Karlových Varů.Parkoviště zdarma

Nespornou výhodou samostatného cestování autem je úplná svoboda. Nezáleží Vám na jízdních řádech a může se snadno odchýlit od plánované trasy. Ovšem každý řidič zná i nevýhody takových výletů. Jednou z nich je hledání levného a bezpečného parkoviště.
St. Michael svým hostům nabízí parkování zdarma přímo před budovou hotelu! Nyní se nemusíte starat o tom, kde na delší dobu zaparkovat auto. Naše parkoviště je prostorné a vhodné jak pro osobní auta, tak i pro zájezdové autobusy.Vířivka

St. Michael zve hosty, aby se ponořili do jedinečné chvíle relaxace a zažili krásy léčivé karlovarské přírody!
Vířivka s nádherným výhledem na hory a les je špičkou naší lesní terasy. Zde se můžete úplně ponořit do relaxace, uvolnit se a odpočinout si tělem i duší. Sklenička oblíbeného nápoje, horká vířivka, křišťálově čistý vzduch a malebná příroda Váš den naplní nezapomenutelnými zážitky.