Pokoje hotelu


Nabízíme Vám 22 útulných pokojů různých kategorií, které jsou vybaveny vším nezbytným pro pohodlný odpočinek

Family Suite

80 EUR / 2100 CZK

Suite se skládá ze dvou dvoulůžkových pokojů se společnou chodbou a sociálním zařízením. Všechny pokoje této třídy nabízejí krásný výhled na les a hory. Jeden z pokojů je vybaven manželskou postelí s ortopedickou matrací střední tvrdosti, ten druhý rozkládací postelí. Výhodou tohoto pokoje je vybavení mini chladničkou. V koupelně je sprchový kout.

Vybavení pokoje

Noční stolky s lampami, psací stůl, židle, skříň, TV s plochou obrazovkou, stojan na zavazadla, vysoušeč vlasů, sada toaletních potřeb (ručníky, toaletní papír, tekuté mýdlo/šampon).Comfort Double

45 EUR / 1180 CZK

Pokoj je ideální pro pár a podnikatele, kteří ocení jeho praktičnost a pohodlí. Pěkným doplňkem pro hosty bude krásný výhled na les a hory. Pokoj je vybaven pohodlnou velkou postelí s ortopedickou matrací střední tvrdosti. V koupelně je sprchový kout.

Vybavení pokoje

Noční stolky s lampami, TV s plochou obrazovkou, pracovní stůl s židlí, prostorná skříň, zrcadlo, věšák, stojan na kufry, vysoušeč vlasů, sada toaletních potřeb (ručníky, toaletní papír, tekuté mýdlo /šampon).Comfort Twin

45 EUR / 1170 CZK

Útulný dvoulůžkový pokoj s dvěma oddělenými postelemi, nočními stolky a lampy. Nabízí krásný výhled na les a hory. V koupelně je sprchový kout.

Vybavení pokoje

Noční stolky s lampami, psací stůl, židle, TV s plochou obrazovkou, prostorná skříň, zrcadlo, stojan na kufry, vysoušeč vlasů, sada toaletních potřeb (ručníky, toaletní papír, tekuté mýdlo /šampon).Budget Double Room

38 EUR / 989 CZK

Pokoj je vhodný pro ty, kteří ocení pohodlí a minimalismus. Tyto pokoje se nacházejí v přízemí hotelu díky své poloze mají omezený výhled z okna, jsou vybaveny manželskou postelí a sadou nábytku, nezbytnou pro pohodlný odpočinek. V koupelně je sprchový kout.

Vybavení pokoje

Noční stolky s lampami, stůl s TV, židle, stojan na kufry a zavazadla, vysoušeč vlasů, sada toaletních potřeb (ručník, toaletní papír, tekuté mýdlo /šampon).