Silvestr v Karlových Varech

Saint Michael Vás zve na oslavu Nového roku v České republice!
Snad neexistuje útulnější a krásnější místo, než vánoční Karlovy Vary! Od začátku prosince do poloviny ledna ve městě panuje vánoční atmosféra. Všechno je ozdobeno girlandami, tradičními vánočními dekoracemi a veletrhy nabízejí návštěvníkům suvenýrů a dobroty, také se pravidelně konají zábavné programy. Hlavní vánoční strom města se vždy nachází vedle pošty a každý rok vypadá jinak.
Pokud jste se rozhodli oslavit Silvestr v Karlových Varech a vybíráte si nejpohodlnější ubytování, rádi bychom Vás pozvali na návštěvu! Hotel Saint Michael je ideální pro vánoční oslavy s velkou partou. Nabízíme vám dvě malebné terasy pod širým nebem, kde jste společně se svými přáteli si můžete uvařit vaše oblíbená jídla na grilu! Co může být lepšího, než pravá zábava ve společnosti blízkých přátel a jediná karlovarská příroda?
Pokud slavíte Silvestr s drahou polovičkou rádi Vám nabídneme vychutnat krásné okamžiky relaxace ve vířivce! A romantickou Silvestrovou noc doplněnou ochutnávkou vytříbených českých vín ve vinném sklepě nepochybně si budete pamatovat i po mnoha letech.
Nový rok v Saint Michel to jsou živé emoce, komfort a výborná nálada! Těšíme se na Vaši návštěvu!

THE LATEST

ZPRÁVY
07/16/2016 - 19:35