Jaký dárek přivézt z Karlových Varů?

Každý, kdo alespoň jednou byl v Karlových Varech, sní o tom, aby vzít s sebou kus tohoto krásného města, aby v paměti navždy zůstaly jedinečné okamžiky odpočinku a také sdělit své živé emoce svým blízkým. Nepochybně, nejlepší způsob, jak potěšit své přátele a rodinu je přivézt památný suvenýr. Ale jaký dárek z Karlových Varů bude opravdu nezapomenutelný? Pomůžeme Vám s výběrem!
Táta a děda ocení legendární Becherovku, kterou si můžete koupit v 50g až 3 litrové lahví. Chcete-li vytvořit trvalý dojem na své oblíbené muže, podívejte se do muzea Jana Bechera a získejte tento nápoj v dárkovém balení. Nezapomeňte také, že Becherovka je léčivý likér, prospěšný pro žaludek!
Pro mámu bude potěšením dostat křišťálové skleničky vyrobené na sklárně Mozer. Sklárna vyrábí křišťálové výrobky po dobu více než 150 let. Originální design výrobků a kvalita dekorativního skla získaly řadu mezinárodních ocenění. Mimochodem, pít Becherovku z těchto skleniček se svými blízkými je jedinečné potěšení!
Babička nepochybně ocení porcelánové ozdoby, čajové a jídelní soupravy, které byly vyrobené v okolí Karlových Varů. Tradice výroby porcelánu byly položeny již v 18 století, když začali stavit závody ve kterých vyráběli drahé jídelní soupravy a kuchyňské nádobí. Porcelán je možné zakoupit v maloobchodních prodejnách, stejně jako v mnoha obchodech lázeňské zóny.
Blízcí přátelé budou potěšeni z Karlovarských oplatek! To je další tradiční český suvenýr. Jistě si kupte několik krabic této sladké pochoutky, aby si mohli rozdělit na vzpomínky na dovolenou a spolu s přáteli užít si nejrůznějších chutí oplatek s kávou nebo čajem!
A nezapomeňte, že nejlepším dárkem pro Vaše blízké jsou vaše upřímná láska a pozornost! Proto přijeďte nás navštívit s velkou partou! Těšíme se na další setkání v Karlových Varech!

THE LATEST

ZPRÁVY
07/16/2016 - 19:35