Vítejte v St. Michael!

Hotel St. Michael se nachází v Březové u Karlových Varů, v těsné blízkosti řeky Teplé a mnoha cyklistických a turistických tras. Náš Hotel Vám umožní díky své poloze užít si malebnou přírodu Karlovarských lesů.
St. Michael nabízí hostům 22 pokojů různých kategorií ze kterých se otevírá krásný výhled do okolní krajiny. Prostorné pokoje jsou vybaveny vším potřebným pro pohodlný pobyt a jsou vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro obchodní cestující.
Pro naše hosty nabízíme:

HIGHLIGHTS

 • Malebné terasy

  Co může být lepšího, než odpočinek pod širým nebem ve společnosti jedinečné přírody? St. Michael zná tajemství výborné nálady a proto zve Vás k odpočinku na dvou malebných terasách. Vyberte si svůj oblíbený recept na grilování, samostatně si připravte jídlo na ohni a vychutnejte si jej se svými přáteli! Terasy jsou ideální místo pro oslavu slavnostních událostí, narozenin nebo veselého odpočinku s přátelí.

 • Pohodlné pokoje

  Hotel St. Michael Vám řád nabízí útulné pokoje různých tříd, které budou vhodné jak pro rodinnou dovolenou, tak i pro služební cesty. Design pokojů Vás potěší teplými a klidnými barvami, a krásný výhled z okna se Vám pomůže uvolnit a ponořit se do příjemného prostředí lázeňské dovolené. Nabízíme také bezdrátový vysokorychlostní internet zdarma. Díky němu můžete zkontrolovat svůj e-mail, komunikovat s kolegy a být online bez nutnosti vstávat z měkké postele!

 • Vinný sklep

  Večeře při svíčkách, intimním prostředí a sklenička nepřekonatelného vína...
  Snažili jsme se zachovat komorní a vřelou atmosféru narození vytříbeného nápoje. Restaurovali jsme proto vinný sklep, který se nachází v historické jeskyni bezprostředně v budově hotelu. Pociťte chuť pravé české romantiky spolu s hotelem St. Michael!

 • Vířivka

  Třešničkou na dortu lesní terasy St. Michaelu je vířivka s výhledem na hory a les. Zde se můžete úplně ponořit do relaxace, uvolnit se a odpočinout si tělem i duší. Sklenička oblíbeného nápoje, horká vířivka, křišťálově čistý vzduch a malebná příroda Váš den naplní nezapomenutelnými zážitky.
  St. Michael ví, jak udělat tak, aby vaše dovolená byla opravdu příjemná a užitečná!

 • Půjčovna kol

  Milovníkům aktivního odpočinku, rádi nabízíme možnost zapůjčení jízdních kol. V okolí Hotelu St. Michael se nachází mnoho cyklistických tras a lesních stezek různých délek a obtížností. V okolí se nachází mnoho zajímavostí, které musíte vidět na vlastní očí a nikoliv z okna automobilu nebo autobusu! Udržujte se v dobré fyzické kondici, užijte si jedinečnou krajinu a cestujte s námi!

THE LATEST

ZPRÁVY
07/16/2016 - 19:35